تبلیغات
مشاوره - قانون های ارام بخشی 1
 

قانون های ارام بخشی 1

نوشته شده توسط :افراشته
پنجشنبه 19 اسفند 1389-01:38 ب.ظ

دعا بهترین شیوه بکارگیری قانون جذب و خلق آرزوها و رویاهاست و البته باید کسی که دعا می کند با ایمان و یقین دعا کند تا به نتیجه دلخواه برسد. در هنگام دعا کردن باید احساس کنی که دعای تو مستجاب است و راز مستجاب الدعوه بودن در همین موضوع مهم است . اما صادق (ع) می فرماید : «هر چیزی را که از خداوند خواستی بر این باور باش که آن را به تو داد.» و خداوند در آیه 186 سوره بقره می فرماید: «و چون بندگانم درباره من از تو پرسش کنند [بگو] من نزدیکم و دعای دعا کننده را وقتی که مرا بخواند اجابت می کنم.» حقیقت این است که خداوند منتظر ماست تا هر چه می خواهیم به ما ارزانی دارد و اگر ما دریافت کمی داریم قصور از خود ماست. (گر گدا کاهل بود تقصیر صاحبخانه چیست؟!) او به راحتی با قانون جذب به هر شکلی آنچه ما بخواهیم به ما عطا می کند. از دیدگاه انرژیکی دعا، انرژی بسیار زیادی دارد. ارتعاشات دعا از فرکانسی بسیار بالایی برخوردار است. انرژی حاصل از دعا بر تمام ذرات کائنات اثر می گذارد و تمام کائنات را با خود هم فرکانس می کند و در نتیجه آنچه می خواهیم به واقعیت تبدیل می شود .یکی از شیوه های مؤثر و قدرتمند دعا، مراقبه و سکوت است. مراقبه یعنی با تمرکز ژرف به چیزی اندیشیدن و مدام آن را تأمل کردن. مراقبه، دعا کردن در سکوت ذهن است. مراقبه یعنی کنار گذاشتن افکار زائد و پریشان و تأمل بر یک موضوع واحد است. مراقبه شیوه ای برای دریافت پیام های الهی است. مراقبه هماهنگی بین افکار و احساسات بر یک خواسته متعالی است. انسانها با مشکلات امروز و گرفتاریهای فردا یشان نیاز روزانه به مراقبه دارند و توصیه می کنیم سعی کنید روزانه وقتی را برای مراقبه مخصوص اختصاص دهید، شخصی می گفت که این کارهای وقت گیر كه نان و آب نمی شود! اما بایست به ایشان گفت که اگر نان و آب نمی شود بلکه با آرامش و انرژی که به تو و کائنات می دهد نان و آب و فراوانی و برکت را برای تو، به ارمغان خواهد آورد.

مراقبه دارای دو خاصیت اصلی می باشد: اول تأثیر را بر خود مراقبه کننده دارد که باعث افزایش آرامش و سطح انرژی درونی و نیز باعث شکوفا شدن استعدادها، ایده ها و خلاقیت درونی فرد می شود و دومین خاصیت عالی مراقبه اثر مثبت انرژیکی بر محیط بیرونی فرد و هماهنگی جهان هستی با خواسته اوست. و اما مراقبه و دعای دسته جمعی خیلی قوی تر و پرانرژی تر از دعا و مراقبه فردی است. در بررسی انرژیکی مشاهده شده که افرادی که مراقبه فردی می کنند انرژی لازم برای اهدافشان را به جهان هستی ساطع می کنند و حال اگر 7 نفر به طور دسته جمعی دعا و مراقبه کنند قدرت 100 نفر که هر کدام به تنهایی مراقبه می کند را تولید می کنند و اگر 14 نفر با هم مراقبه و دعای دسته جمعی کنند انرژی حاصله به اندازه انرژی 200 نفر که به تنهایی مراقبه می کنند خواهد بود که مطمئناً انرژی 100 یا 200 برابر بسیار مؤثرتر در برآوردن خواسته های ماست و این انرژی دسته جمعی خیلی سریعتر کائنات را با رویاهای ما هماهنگ می کند و قانون جذب با سرعت بیشتری شروع به کار می کند، این انرژی دسته جمعی را سینرژی می گویند. مراقبه دسته جمعی می تواند با افرادی صورت بگیرد که هر کدام در گوشه ای از این جهان هستی باشند اما همه با یک آگاهی مشترک در یک زمان واحد مثلاً در یک ساعت به خصوص، مشغول مراقبه شوند در این صورت سینرژی قوی برقرار خواهد شد (100 نفر تکی = 7 نفر جمعی) و هر چه تعداد افراد مراقبه کننده در آن لحظه بیشتر باشد حوزه انرژی این سینرژی گروهی بالاتر خواهد بود و نتایج حاصله نیز برای تک تک مراقبه کنندگان بیشتر خواهد بود. پس توصیه می شود در مراقبه مخصوص و دعای دسته جمعی این نرم افزار قرار بگیرید  (ساعت 11 شب و 6 صبح)  تا نتیجه حاصله برای تجلی خواسته هایتان سریع تر باشد.

این مراقبه به طور گروهی و در 19 دقیقه برگزار می شود و از قدرت سینرژی فوق العاده بالایی برخوردار است. در این مراقبه پس از انجام مقدمات ساده انرژیکی همه با هم برای خواسته های افرادی که در آن لحظه مراقبه می کنند دعا می کنیم و این قدرت، متجلی شدن آرزوها را خیلی سریعتر می کند و سینرژی این مراقبه فوق العاده قوی است. امام صادق (ع) می فرماید: «هر کس پیش از دعا کردن برای خودش، چهل مؤمن را دعا کند، دعایش مستجاب می شود.» و جالب است بدانید که شما در این مراقبه برای بیش از 40 نفر (دیگر مراقبه کنندگان) دعا می کنید و این باعث استجابت دعا و معجزه در زندگی شماست. آیت الله حسن زاده آملی در رساله نور علی نور در فواید دعای دسته جمعی فرموده است : « اجتماع در دعا امری مطلوب است ، چون اجتماع مؤمنین تشکیل دهنده یک انسان کامل است (چون هر یک حداقل کمالی از کمالات انسانی همچون سخاوت ، علم ، عبادت ، خدمت به مردم ، تفکر ، جهاد ، صبر و ... را دارا می باشند) و دعای انسان کامل مستجاب است.» با توجه به این مطالب مراقبه مخصوص این فصل فوق العاده اثربخش و قدرتمند در جهت واقعی شدن رویاهاست زیرا هم برای بیش از 40 نفر دعا کرده ایم و هم با قرار گرفتن کنار هم در یک زمان به خصوص مانند یک انسان کامل دعا کرده ایم و هم از دیدگاه انرژیکی ( انرژی 7 نفر مراقبه کننده گروهی = انرژی 100 نفر مراقبه کننده فردی ) وارد یک سینرژی فوق العاده قوی شده ایم که این دلایل همگی باعث واقعی شدن هر چه سریعتر اهداف و آرزوهایمان می باشد.

در این مراقبه همه دریک لحظه برای هم با دعا کردن انرژی می فرستند و این انرژی گروهی که سینرژی نامیده می شود بسیار قدرتمند است و باعث تسریع در روند خلق اهداف و آرزو های کلیه مراقبه کنندگان می شود و از طرفی باعث افزایش سطحخ انرژی کلیه مراقبه کنندگان و نیز باعث ایجاد آرامش و ریلاکس شدن افراد می شود.

تقسیم بندی مراقبه مخصوص:

مراقبه دارای قسمت های مختلف است که به ترتیب عبارتند از:

1-   مقدمه و سوره قدر

2-   تنفس موزون و هدفمند

3-   شارژ انرژی های  سیكلهای بیوریتم بدن

4-   دعا برای دیگر مراقبه کنندگان

5-   تجسم اهداف و آرزوها

6-   شکرگزاری از خدا

7-   خاتمه و ذكر سه قل هو ا...

                 


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


Locations of visitors to this page

آمار سایت

Seo Monitor

جاوا اسكریپتکد تغییر خودکار رنگ پسزمینه

کدهای جاوا اسکریپت