تبلیغات
مشاوره - قانون های ارام بخشی 2
 

قانون های ارام بخشی 2

نوشته شده توسط :افراشته
پنجشنبه 19 اسفند 1389-08:12 ب.ظ

1-  مقدمه و سوره قدر:

سوره  قدر از ارزشمندترین و با فضیلت ترین سوره های قرآن است که انرژی بسیار فراوانی دارد و در روایات مختلف، سفارش های بسیار فراوان در خواندن این سوره در گره گشایی از کارها و حل مشکلات وجود دارد. لازم به ذکر است که انرژی آیات قرآن بسیار زیاد است و هم اکنون در اکثر دنیا به این موضوع پی برده اند، اخیراً در چین مرکز قرآن درمانی افتتاح گردیده است که با صوت و ترتیل قرآن بیماریهای روحی و جسمی را در این مرکز شفا می دهند و جالب تر اینکه در کشور ما طب های مکمل چینی مثل طب سوزنی، و ... رواج دارد و خود ما از قدرت شفادهی و اعجاب انگیز قرآن بی خبریم و اکثراً صدای قرآن را در هنگام مراسم یاد بود و برای وفات یافته ای می شنویم در صورتی که قرآن دارای انرژی زنده کننده وشفا بخش برای ما زنده هاست و بهتر است كه از این گنج به بهترین شکل بهره مند شویم.

در این مراقبه، برخلاف اکثر مراقبه های دیگر شروع و پایان آن با ذکر آیات قرآن انجام می پذیرد و این به دلیل انرژی مضاعف آیات قرآن است که باعث افزایش سطح انرژی این مراقبه می شود در ابتدا با ذکر یک صلوات این مراقبه آغاز می شود و در پایان مراقبه نیز یک صلوات دیگر ذکر می شود و فضای اصلی مفاهیم این مراقبه بین این دو صلوات قرار دارد که باعث اجابت دعاها و اهداف این مراقبه می شود.

امام صادق (ع) می فرماید: « کسی که حاجتی دارد باید اول، صلوات بر محمد و آل محمد (ص) بفرستد و بعد از آن، حاجت خود را بخواهد و در آخر دعا، دوباره صلوات بفرستد، زیرا خدا کریم تر از آنست که دو طرف دعا را قبول کند و و سط دعا را قبول نکند و صلوات مانع های استجابت دعا را بر طرف می کند» در این مراقبه در ابتدا پس از ذکر صلوات سورهْ  مبارکهْ  قدر را بصورت دسته جمعی تلاوت می کنیم تا انرژی آسمانی این سوره مراقبه ما را متبرک و پر انرژی کند. علت اینکه سورهْ قدر برای شروع مراقبه انتخاب شده است بخاطر این است که سوره ی قدر در مورد شب قدر سخن می گوید و شب قدر شبی است که مقدرات سرنوشت انسانها رقم می خورد و این تقدیر به اذن خداوند توسط تدبیر انسانها رقم خورده و فرشتگان و ملائکه به امر خداوند برای انجام امور و دریافت این تقدیر به زمین فرود می آیند و اگر به مفهوم سوره دقت کنید می بینید که گفته شده شب قدر از هزار ماه بهتر است و اگر هزار ماه را  محاسبه کنیم، خواهیم دید که حدود 84 سال یعنی یک عمر می شود، که یک عمر می تواند با یک شب قدری تغییر کند و عمری بهتر و سرنوشتی زیباتر رقم بخورد به همین خاطر گفته شده که شب قدر از هزار ماه بهتر است و ضمن اینکه شب قدر می تواند هر یک از شب های زندگی ما باشد، زمانی که با عشق فراوان خدا را بخوانیم و  با تدبیر اندیشه های  متعالی و مثبت تقدیر عالی را برای خود رقم بزنیم . مراقبه مخصوص هر شب یا صبح با خواندن سوره قدر شروعی برای آغاز شب قدری است که درآن ما با اندیشه و احساسات متعالی خودمان ، تقدیری عالی برای یک عمر را رقم خواهیم زد.

2-  تنفس موزون و هدفمند:

در این قسمت بایست تنفس های شکمی را در مراقبه آغاز کرد و سعی کنید که این نحوه تنفس و این ریتم موزون که در این قسمت به شما القاء می شود را تا پایان مراقبه رعایت کنید و اما هنگام تنفس شما همراه با کلام مراقبه ، انرژی و اکسیژن را به درون وارد می کنید و تصور کنید که باعث رشد یک فضیلت  اخلاقی درون شما شده و هنگام بازدم یکی از نواقص اخلاقی از وجود شما همراه دی اکسید کربن خارج می شود این تکنیک در پالایش معنوی و اخلاقی بسیار قوی است و در صورت مداومت به انجام این مراقبه باعث افزایش فضایل اخلاقی و کاهش نواقص اخلاقی بطور ناخود آگاه در این قسمت می شود.

بهترین تکنیک تنفس ، تنفس شکمی است یعنی طوری نفس بکشید که هنگام دم شکم شما به جلو آمده و هنگام بازدم شکم داخل برود شاید به نظر سخت می آید اما اگر به تنفس کودک چند ساله که هیچگونه استرسی ندارد دقت کنید خواهید دید که همراه نفسهای او شکمش جلو و عقب می شود. در واقع همه ما تنفس واقعی را در اثر درگیر شدن با استرس ها و مشکلات فراموش کرده ایم و اگر دوباره آن را تمرین کرده و آغاز کنیم مانند کودک خردسال پر از آرامش می شویم و به لحاظ علمی بدین خاطر است که زمانی که دم را انجام می دهیم اگر شکم را به بیرون بدهیم ریه ها از لحاظ داخلی فضای بیشتری دریافت می کند و هنگام بازدم اگر شکم را به داخل فشار دهیم اندام داخلی به قسمت پایین ریه فشار می آورد و باعث کوچکتر شدن حجم ریه و در نتیجه خارج شدن بیشتر دی اکسیدکربن از ریه می شود (برای درک بهتر در تصویر دقت کنید).

«شکل صحیح تنفس»

( بازدم                      و                        دم )

3-  شارژ انرژیهایی سیكلهای بیوریتم  بدن:

اگر گزارش روزانه  بیوریتم شما در یك روز حاكی از این باشد كه مثلاً سطح انرژی ادراكی شما در آن روز مینیمم باشد و از قضا شما در آن روز یك امتحان مهم داشته باشید تكلیف شما در این امتحان در این روز  چیست؟ با توجه به اینكه بعضی از رقبای شما در این روز از لحاظ بیوریتم ادراكی در سطح ماكزییمم  قرار دارند  و شما باید با آنها رقابت كنید ، تكلیف چیست؟ به هیچ عنوان نگران نباشید ، در این قسمت با استفاده از تکنیک های انرژی درمانی و شارژ  چاکراهای انرژی بدن، سطوح انرژیهای بیوریتم را افزایش داده و میزان آنها را تعدیل می کنیم و شما با انجام صحیح مراقبه مخصوص قبل از امتحان می توانید سطح انرژیهای خود را به مدت 24 ساعت شارژ كامل كنید.

 در مقدمه اینکه  چاکرا چیست ؟ شرحی مختصر می دهیم، بدن ما یک کالبد فیزیکی دارد و یک کالبد انرژیکی که این دو بطور مستقیم به هم ارتباط دارند. هاله مغناطیسی اطراف بدن که همان هاله انرژی است ، کالبد انرژیکی بدن ما نامیده می شود که دور جسم ما را احاطه کرده است و این کالبد انرژی به توسط دروازه های انرژی از محیط اطراف ما ، انرژی مورد نیاز بدن ما را تأمین می کنند این دروازه های انرژی را چاکرا می نامند و این چاکراها هر کدام مسئول تامین بخشی از انرژی بدن می باشند.

در کل 7 چاکرا  اصلی وجود دارد که هر کدام با ارتعاش خاص در حال دریافت انرژی برای بدن می باشند ، این چاکرا ها  اگر درست کار کنند بدن ما پر انرژی و سالم خواهد بود و این زمانی است که این چاکراها ، انرژیی به رنگ نور مخصوص خود را دارا  باشند در این مراقبه به  4 چاکرا  اصلی که مربوط به انرژیهای فیزیکی، احساسی، ادراکی و الهامات درونی (انرژیهای سیكلهای بیوریتم) توجه شده و به ترتیب رنگهای قرمز، سبز، آبی نیلی و بنفش در ناحیه چاکرا  مربوط متمرکز می شویم که این تکنیک اگر با دقت و آگاهی انجام شود باعث شارژ فراوان سیکلهای بیوریتم به مدت 24 ساعت پس از مراقبه است . در پایان این قسمت با تکنیک نور سفید انرژیهای درونی تعدیل شده و با متد خود شفادهی تلقینی نواحی دردمند یا نیازمند  را درمان  و پر انرژی می کنیم در زیر تصویر چاکراهای بدن و رنگ های مختلف آنها را مشاهده می کنید.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


Locations of visitors to this page

آمار سایت

Seo Monitor

جاوا اسكریپتکد تغییر خودکار رنگ پسزمینه

کدهای جاوا اسکریپت