تبلیغات
مشاوره - قانون های ارام بخشی 3
 

قانون های ارام بخشی 3

نوشته شده توسط :افراشته
پنجشنبه 19 اسفند 1389-08:14 ب.ظ

4-  دعا برای دیگر مراقبه کنندگان:

در این قسمت وارد دعای دسته جمعی می شویم و برای دیگر مراقبه کنندگان در این لحظه دعا می کنیم که همه مراقبه کنندگان به اهداف و آرزوهایشان برسند و نیز سرشار از انرژی و آرامش شوند. در واقع وقتی ما برای دیگران دعا می کنیم دیگران نیز در همین لحظه برای ما دعا می کنند و این انرژی گروهی دعا باعث استجابت اهداف و آرزوهای اکثر مراقبه کنندگان می شود. در روایت معصومین آمده که اگر می خواهید دعای شما مستجاب شود ابتدا برای دیگران (بخصوص نزدیکان و همسایگان) دعا کنید تا دعای شما مستجاب شود در این مراقبه این اتفاق می افتد و ما قبل از آنکه اهداف و خواسته های خود را مدنظر داشته باشیم ابتدا برای خواسته های دیگر مراقبه كنندگان دعا می کنیم و این از خود گذشتگی بارمعنویی دارد که باعث استجابت دعای ما می شود  ، در واقع دعا برای دیگران باعث انعكاس انرژی به سمت خود ما و اجابت دعای خودمان می شود پس با انرژی بیشتر برای دیگران دعا كنیم .

5-  تجسم اهداف و آرزوها:

در این قسمت همه به خواسته و هدف اصلی خودشان فکر می کنند، بایست کاملاً واضح و شفاف هدف خود را واضح ببینند که به ان دست یافتند این کار باعث برقراری قانون جذب و خلق آن واقعیت ها توسط افکار و احساسات در این لحظه می شود در تکنولوژی موفقیت اعتقاد بر اینست که اگر به مدت 68 ثانیه به یک هدف به طور مدام فکر کنید و آن را بصورت واقعی مجسم کنید، آنگاه آن هدف در اندک زمانی در دنیای واقعی ظهور خواهد کرد.

 در این قسمت یک زمان 70 ثانیه ای(2+68ثانیه) قرار گرفته، که فقط موسیقی به حالت ریتمیک با صدای امواج دریا شنیده می شود  كه موسیقی پس زمینه آن هدفی که در ذهن دارید را آماده می کند و شما بایست کاملاً از این 70 ثانیه استفاده کرده و هدف و آرزوی خود را بطور واقعی در ذهن مجسم کنید بطوری که به آن دست یافته اید و در فضای آن هدف واقعاً زندگی کنید. این تکنیک بسیار قوی است و هم بر روی شما و ناخودآگاه شما اثر می گذارد و هم به کائنات فرکانس مثبت جهت برآورده شده هدف شما  ارسال می کند و همه چیز دست به دست هم می دهد تا شما به این هدف برسید.

اکثر افراد با قانون جذب و مثبت نگری آشنا هستند و از این راز باخبرند ولی هیچ معجزه و اتفاق مثبتی در زندگی آنها رخ نمی دهد. چرا؟ چون مطلع بودن از این قانون کافی نیست و بایست بطور عملی دست به کار شد  و روزانه زمانی در خلوت ذهن با انرژی فراوان به هدف خود انرژی داد این مهم در مراقبه مخصوص، در این بخش فراهم شده است و با انجام مراقبه مخصوص نه تنها از انرژی و آرامش سرشار می شوید بلکه از دعای دیگران نیز بهره مند می شوید و به مدت حداقل 70 ثانیه به بهترین شکل به تجسم خلاق عالی می پردازید.

 این قسمت انرژی فراوان مثبتی  به خلق اهداف و آرزو های زندگی می رساند و شما این قسمت را جدی بگیرید و به نحو احسنت اهداف خود را مجسم کرده و واقعی ببینید تا هر چه زودتر آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل كنید.

6-  شکر گزاری از خدا :

در این قسمت از خداوند به خاطر تمام نعماتی که داریم سپاس گزاری می کنیم. سپاس گزاری انرژی مثبت عظیمی به کائنات ارسال می کند که باعث معجزات فراوان در زندگی ما می شود قسمت شکر گزاری پس از قسمت  تجسم اهداف و ارزوها آمده و این بدین معنی است که انگار ما به آرزو و هدفمان رسیده ایم و اکنون بخاطر آن شکر گزاری می کنیم.

شکرگزاری روند قانون جذب و تجسم خلاق را تسریع می بخشد و در واقع مکمل قسمت تجسم آرزو ها می باشد. لطفاً حس شکر گزاری را  در این قسمت در خود ایجاد کنید زیرا شکر نعمت، نعمتت افزون کند. «لَئِن شَکَرتُم لأزیدنَّکُم - اگر شکرگذاری کنید بر نعمت شما می افزاییم» (آیه 7 سوره ابراهیم)

7-  خاتمه و سه قل هو ا...:

گفتیم که آیات قرآنی دارای انرژی بسیار فراوانی هستند و سوره اخلاص از انرژی بسیار بالایی برخوردار است ، ذکر 3 قل هو ا... طبق حدیث از حضرت محمد (ص) ثواب ختم قرآن كریم را برای ذاکر آن دارد ، در پایان این مراقبه با گفتن یک صلوات و سه قل هو ا... انرژی عظیمی را بصورت دسته جمعی در انتهای مراقبه خود ایجاد می کنیم که باعث رحمت، شفا، برکت و خلق اهداف و آرزوها برای همگان می شود چون به نوعی یك ختم دسته جمعی قرآن كریم انجام شده است.

 سوال : مقدمات مراقبه بایست چگونه باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود؟

 به این مواد اشاره می کنیم:

1-داشتن وضو باعث بهره مندی بیشتر از این مراقبه و افزایش سطح انرژی است.

2- رو به سمت قبله نشستن خود باعث افزایش سطح انرژی مراقبه و نتیجه بهتر این مراقبه می شود.

3- از لحاظ زمانی نیز حتماً رأس ساعت 11 شب یا 6 صبح مطابق با ساعت رسمی کشور هماهنگ شده تا با کلیه مراقبه کندگان در سراسر کشور همسو شوید و انرژی گروهی شامل حالتان شود.

4- دقت كامل به موسیقی و متن مراقبه باعث بهره مندی بیشتر  از  این مراقبه می شود.

موسیقی درمانی مراقبه مخصوص :

مورد دیگر قابل ذکر در اینجا موسیقی مراقبه وافکت های طبیعت مانند صدای رعد و برق، باران و صدای امواج دریا در این مراقبه است که همگی به صورت کاملاً حرفه ای در مکان و زمان مخصوص آن قرار گرفته است مثلاً در قسمت دعا صدای باران که لحظه اجابت دعاست ،  شنیده می شود و فضای استجابت دعا را ایجاد می كند و در پایان مراقبه صدای امواج دریا ، آرامش ساحل دریا را القا می كند كه باعث آرامش پایان مراقبه می شود و از لحاظ نت ها و گام های موسیقی در تمام این مراقبه بگونه ای عمل شده که این مراقبه با تکنیک موسیقی درمانی به شكلی بهتر، افراد وارد حالت خلسه و امواج مغزی آلفا و تتا می شوند و فراز و فرودهای موسیقی در 7 قسمت این مراقبه توسط استاد موسیقی درمانی (کارنگ) بگونه ای با نت ها و هارمونی های  مخصوص ساخته شده که بیشترین اثر انرژی زایی را دارد كه هم باعث شارژ عالی سیكلهای بیوریتم شده و هم باعث تجسم خلاق عالی می شود.

موسیقی درمانی واقعاً چیست؟

موسیقی درمانی حرفه‌ای درمانی است كه در آن موسیقی نیازهای فیزیكی، روانی، فكری و اجتماعی افراد را برطرف می‌سازد. بعد از تعیین نقاط قوت و نیاز هر كدام از مراجعه‌كنندگان، متخصص موسیقی درمانی شیوه درمانی مناسب را، كه شامل تصنیف موسیقی، آواز و حركت با موسیقی و یا گوش دادن به موسیقی است، به كار می‌برد. با این شیوه توانایی‌های مراجعه كننده تقویت می‌شود و انرژی شفابخشی به تمامی قسمت‌های بدن او منتقل می‌شود.

موسیقی درمانی همچنین راه را برای برقراری ارتباطات هموار می‌سازد و این موضوع برای كسانی كه نمی‌توانند خودشان را از طریق كلمات ابراز كنند مفید است. تحقیقات به عمل آمده در زمینه موسیقی درمانی نشانگر اثرگذاری و فایده موسیقی درمانی در بسیاری از زمینه‌ها مثل تسهیل حركات و توانبخشی كلی فیزیكی، انگیزه دادن به مردم برای موفقیت در درمان و موارد دیگر است. موسیقی درمانی این مراقبه  به صورت حرفه ای از مراقبه‌كنندگان  حمایت كرده و خروجی لازم برای  افزایش سطح  انرژی  و رسیدن به آرامش را فراهم می‌سازد.

شاد و پر انرژی باشید.

 

قانون جذب در نهج البلاغه

                                 از دیدگاه حضرت علی(ع

در نامه ی 31( نامه ی امام علی (ع) به فرزندش امام حسن (ع) ) بسیار زیبا به قانون جذب اشاره شده است که خواستم آن را با شما در میان بنهم. در این خطبه این گونه نوشته شده است که: بدان خدایی که گنج های آسمان و زمین در دست اوست، به تو اجازه ی درخواست داده، و برآورده کردن آن را به عهده گرفته است . تو را دستور داده که از او بخواهی تا ببخشاید. درخواست رحمت کنی تا ببخشاید و خداوند میان تو و خودش کسی را نگذاشته است تا حجاب و فاصله پدید آورد. و از گنجینه های رحمت او چیزهایی را درخواست کن که جز او کسی نمی تواند ببخشاید، مانند: عمر بیشتر، تندرستی بدن و گشایش در روزی. سپس خداوند کلیدهای گنجینه های خود را در دست تو گذاشته است که به تو اجازه ی دعا کردن داد، پس هرگاه خواستی می توانی با نیایش، درهای نعمت خدا را بگشایی، تا باران رحمت الهی بر تو ببارد. هرگز از تاخیر (دیر شدن) برآورده شدن نیاز، نا امید مباش، زیرا بخشش الهی به اندازه ی نیت است. گاه، در برآورده شدن نیاز دیرتر می گردد تا پاداش درخواست کننده بیشتر و جزای آرزومند کامل تر شود، گاهی درخواست می کنی اما پاسخ داده نمی شود، زیرا بهتر از آنچه خواستی یا در وقت مشخص به تو خواهد بخشید، یا برای بخشش بهتر از آنچه خواستی، درخواست برآورده نمی شود، چه بسا خواسته هایی داری که اگر داده شود مایه ی هلاکت دین تو خواهد بود، پس خواسته های تو، به گونه ای باشد که جمال و زیبایی تو را تامین و رنج و سختی را از تو دور کند، پس نه مال دنیا برای تو پایدار و نه تو برای مال دنیا خواهی ماند.

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


Locations of visitors to this page

آمار سایت

Seo Monitor

جاوا اسكریپتکد تغییر خودکار رنگ پسزمینه

کدهای جاوا اسکریپت